יעילות, זריזות ואמינות – משכנתא מקרדיט 360

עסקאות מהירות, עו"ד אסף בדור

“אנו עושים כל מאמץ להרכיב עבור הלקוחות הצעה מתאימה – תוך זמן קצר. בהמשך, ברגע שהלקוחות מחליטים שהם מאשרים את ההצעה שקיבלו, אנו פועלים במהירות כדי לקדם אותה, בהתאם ללוחות הזמנים של הלקוחות, ולזרז את שלב החתימות והביטחונות”, אומר עו”ד אסף בדור, קרדיט 360.

זמני תגובה לדוגמה בעסקאות שביצענו באחרונה:
  • נועה פנתה אלינו בבקשה למחזר משכנתא ורכישת נכס נוסף בסך כולל של 4 מיליון ש”ח. ההסכם נחתם ב-22 בינואר. כבר למחרת המשכנתא נרשמה בטאבו ועוד באותו היום הועבר הכסף.

  • רינת פנתה אלינו בבקשה לאיחוד הלוואות על סך 500 אלף שקל. הבקשה התקבלה ב-25 במרץ, אישור עקרוני ניתן ליועץ כבר לאחר יומיים. ב-14 באפריל החליטה רינת לבצע את העסקה. ההסכם נחתם לאחר יומיים, והכסף הועבר יומיים נוספים לאחר מכן.

  • בעלת נחלה, בתה ובן זוגה פנו אלינו עם חובות של כמה מיליוני שקלים – שהורכבו משתי משכנתאות (דרגה ראשונה ושניה) והלוואות נוספות, וביקשו לאחד את החובות למשכנתא אחת, בהחזרים נמוכים, על הנחלה שבמושב. “נסענו למושב כדי להחתים את הלווים בביתם וביצענו את הביטחונות בעצמנו לאחר התגברות על קשיים ביורוקרטיים ברמ”י”, מספר עו”ד בדור. הבקשה התקבלה ב-11 במרץ, יומיים לאחר מכן יצא אישור עקרוני. בתחילת אפריל, אישרו הלקוחות את העסקה, ההסכם נחתם לאחר יומיים והכסף הועבר כעבור שמונה ימים נוספים לאחר שכל האישורים התקבלו מרמ”י.

  • שמעון ובת זוגו ביקשו משכנתא של שני מיליון וחצי שקל, לצורך רכישת נכס נוסף להשקעה. הבקשה התקבלה ב-11 במרץ, וכבר לאחר יומיים יצא אישור עקרוני. הלקוחות עדכנו כי הם רוצים להתקדם ב-8 באפריל, שלושה ימים לאחר מכן ההסכם נחתם, וכעבור שישה ימים הכסף הועבר.

  • מאיר ואתי ביקשו 1.4 מיליון שקלים למיחזור משכנתא ואיחוד הלוואות. ההסכם נחתם ב- 16 בינואר, ותוך חמישה ימים – הכסף הועבר.

מוזמנים לשתף: